У Венедіктової помітили годинник за 10 тисяч євро. Вона відповіла, що “критично оцінює як виглядає по суті і по формі”

Поділитися:

Голова правління Центру протидії корупції Віталій Шабунін помітив на руці генпрокурорки Ірини Венедіктової годинник Hublot за 10 тисяч євро, якого немає в її декларації. Венедіктова відповіла, що не один рік подає декларації та завжди критично оцінює як виглядає.

Вибачте, не можу знайти в реєстрі декларацій повідомлення про ваш новий Hublot. За всіма ознаками, це Hublot з колекції Big Bang. Вартість – 10 тисяч євро (+ ремінець алігатор). Відсутність інформаціі про його придбання – корупційне правопорушення, яке загрожує вашим звільненням, – написав Шабунін.

За його словами, раніше у декларації Венедиктової він бачив і Rolex, і Hublot, а от про нову “цяцьку” нічого немає, хоч годинник є на руці.

Згодом Венедиктова на своїй сторінці у фейсбуці відповіла, що подає декларації не один рік і постійно критично оцінює як виглядає по “суті і по формі”, мовляв, все продумано до дрібниць.

«Я подаю декларації дуже багато років. Я свідомо перейшла в публічну площину. І я кожного дня критично оцінюю, що і де я говорю, з ким і як я спілкуюсь, як я виглядаю по суті і по формі. Все продумано до дрібниць. Мені не має чого приховувати. Всі речі, які підпадають під декларування – все задекларовано”, – написала вона.

Читайте також:

• АМКУ перевіряє ціни у найбільших торгових мережах: їх можуть оштрафувати на 10% обороту компанії

• Дубілет не повернеться працювати до Кабміну: займеться бізнесом та дороблятиме проекти з колишньої роботи

• Стало відомо як Кабмін пропонував Раді “порізати” фінансування міністерств