У Запоріжжі день міста буде на «Райдузі»: Буряка переконали дописувачі у фейсбуці

Поділитися:

Володимир Буряк передумав організовувати ярмарку до дня міста на Хортиці. На рішення міського голови Запоріжжя вплинули дописувачі у фейсбуці, які розкритикували ідею, серед іншого, через, на їх думку, негативний вплив на заповідник.

Про це Буряк написав на своїй сторінці у фейсбукі.

Почитав ваші коментарі. З огляду на те, що більшість запоріжців проти ярмарку на Хортиці – доручив департаменту культури займатися підготовкою до проведення заходу на каскаді фонтанів «Райдуга». Що хотілося б сказати активним коментаторам: добре і правильно те, що ви небайдужі до того, що відбувається в місті. Ще краще те, що ви висловлюєте свою думку і даєте поради. Ось тільки окремим коментаторам хотілося б побажати: вчіться бути європейцями не лише в прагненні до демократичного суспільства та цінностей – навчіться також європейській культурі, в тому числі й спілкування! – йдеться у повідомленні.

Крім того, очільник міста додав, що «Райдуга так райдуга».

Що було раніше:

Міський голова Запоріжжя Володимир Буряк повідомив, що день міста будуть святкувати по-новому – на Хортиці. Він зазначив, хоче «щоб ярмарок з традиційного ринку (шкарпетки, кофти і шашлик) перетворився на виставку виробів кращих майстрів з усіх куточків України». Також буряк провів зустріч з Олегом Скрипкою аби на дні міста відбувся фестиваль «Країна мрій».

Читайте також:

• Минулого тижня запорізькі ЗМІ найбільше писали про членів “команди Буряка” – результати моніторингу

• У «Запоріжгазі» можна купити газ на зиму за літньою ціною: обіцяють 25% економії

• У Запоріжжі дві фірми намагалися продати лікарям за 750 тисяч один і той самий санітарний автомобіль