У Запоріжжі «Команду Буряка» рекламували на концерті до дня медика: відвідувачам роздали подарункові пакети

Поділитися:

На концерті для працівників медицини відвідувачів вітав Володимир Буряк та  його команда: Анатолія Пустоварова, депутата Запорізької міської ради Ігоря Чумаченка та депутата Запорізької міської ради Віктора Буська. Після концерту відвідувачі могли отримати брендовані пакети з «подарунками».

Про це повідомляє Громадська мережа “Опора”.

22 та 23 червня в Палаці спорту «Юність» відбувся концерт для працівників медицини за участі співачки Наталії Могилевської.  Вхід на захід був за запрошеннями. На запитання ОПОРИ до відвідувачів, в який спосіб вони отримали ці запрошення, ті ухилилися від відповіді. Попри наявність посвідчень офіційних спостерігачів — представників ОПОРИ не пустили у перший день концерту на захід.

Перед виступом артистки на сцену вийшов міський голова Запоріжжя Володимир Буряк, який запросив до слова представників своєї команди: заступника міського голови Запоріжжя Анатолія Пустоварова, депутата Запорізької міської ради Ігоря Чумаченка та депутата Запорізької обласної ради Віктора Буська. Як «команда Буряка» згадані особи вказані у вуличній рекламі Запоріжжя та друкованих медіа. Разом вони привітали п’ятьох кращих представниць медичної сфери обслуговування та вручили їм подарунки. Після цього закликали пацієнтів присутніх в залі вийти до них на сцену зі словами подяки своїм лікарям.

По завершенню концерту глядачам запропонували обміняти свої квитки із запрошеннями на подарунки. До складу подарунків увійшли: коробка цукерок; блокнот з написами «команда Буряка» та згадуванням імен Ігоря Чумаченко, Анатолія Пустоваров, Віктора Буська; ручки та календарі з аналогічними написами. Все це пропонувалося в пакеті із назвою «команда Буряка».

Станом на 23 червня зі складу перерахованих в публікації осіб на сайті ЦВК офіційно зареєстрований один кандидат на позачергових виборах народних депутатів України у 2019 році.  Володимир Буряк висунутий під номером №8 у виборчих списках партії «Опозиційний блок». Реєстрація відбулася 23 червня.

ОПОРА надіслала запит до керівництва Палацу спорту «Юність» із проханням надати інформацію, хто виступив орендатором приміщення для проведення концерту.

Нагадуємо, що згідно частини 14 статті 74 Закону «Про вибори народних депутатів України» забороняється проводити передвиборну агітацію, що супроводжується наданням виборцям, закладам, установам, організаціям коштів або безоплатно чи на пільгових умовах товарів (крім товарів, що містять візуальні зображення назви, символіки, прапора партії, за умови, що вартість таких товарів не перевищує три відсотки розміру мінімальної заробітної плати). Така передвиборна агітація є непрямим підкупом виборців.

А частина 1 статті 70 цього Закону наголошує, що партія, кандидати у депутати від якої зареєстровані у загальнодержавному окрузі, кандидати у депутати мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів у депутати.

Читайте також: 

• На сайті Запорізької міської ради «рекламують» мажоритарників «Опозиційного блоку»

Володимир Буряк про вибори до Ради: і далі буду працювати в Запоріжжі і на його благо

• Кандидати у нардепи по одному з мажоритарних округів Запоріжжя «маскуються» під «Слугу народу»