У Запоріжжі на місці Вознесенівського ринку можуть звести багатоповерхівку

Поділитися:

ТОВ “Аверс”, яке багато років орендувало ділянку під “Вознесенським ринком”, планує побудувати на його місці багатоповерхівку після зміни власників фірми. Проект винесено на вересневу сесію міської ради.

Про це пише “Запорізький центр розслідувань”.

У вересні, ТОВ “Аверс” звернулося до міськради з проханням змінити цільове призначення двох ділянок по вул.Перемоги, 72, попередньо погодивши питання про зміну з Департаментом архітектури.

Площа першого (кад.номер 2310100000: 05: 003: 0054) 1,9 га, площа другого (кад.номер 2310100000: 05: 003: 0054) 2,9 гектара. Зараз на цьому місці знаходиться “Вознесенівський ринок”.

Обидві ділянки взяли в оренду в 2006-му, терміном на 15 років під ринок. Так було і до вересня цього року, коли фірма вирішила поміняти цільове землі.

В цей же період, у “Аверс” змінилися власники. Новими бенефіціарами стали Антон Сергійович Діденко і акціонерне товариство “ЗНВКІФ “Геліос”, яке також оформлено на Діденка. Так звуть і вже колишнього помічника депутата міськради Руслана Божко.

Згідно з генпланом, дані ділянки призначені для торгівлі. На кадастровій карті їх цільове – ринкова інфраструктура. Що суперечить будівництва багатоповерхівки. Однак, згідно з зонування земля позначена як цивільно-ділова зона (Г-1-І). Тобто, на ньому можна будувати будинки 3-9 поверхів, змішані будинку з квартирами на верхніх поверхах і комерційними об’єктами, а також офісні будівлі.

Читайте також:

• У колишнього запорізького нардепа Сабашука знайшли неточностей у декларації на 1,5 мільйона

• Асфальт у запорізькому дитсадку ремонтуватиме фірма, якій на торгах підіграв знайомий

• Китайська компанія, яка купує “Мотор Січ”, може мати фінансові труднощі – ЗМІ