У Запоріжжі представили план об’єднання ОТГ: які зміни в устрої області уже сталися

Поділитися:

Дві сільські ради з Токмацького району приєднаються до ОТГ у Михайлівському районі, а до перспективного плану об’єднання територіальних громад Василівського району пройдуть додаткові консультації в Мінрегіоні.

Про це стало відомо на засіданні робочої групи з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Запорізької області. Про деталі засідання “Гетьману” повідомила народна депутатка Юлия Яцик.

Найбільше дискусій було навколо обговорення питання про приєднання двох сільських рад Токмацького району (Коханівської та Таврійської) до Роздольської ОТГ Михайлівського району. За підсумками обговорення під час голосування таке об’єднання підтримала абсолютна більшість (45 – за, 2 – проти, 1 – утримався), – йдеться у повідомленні.

Крім того, додатково в порядок денний було внесено питання, щодо змін у перспективний план об’єднання ОТГ Василівського району. Проте, щодо цього вирішили провести додаткові консультації в Мінрегіоні на засіданні 13 січня 2020 року. На повторний розгляд питання хочуть запросити представників всіх зацікавлених територій.

Також на засіданні робочої групи представили перспективний план об’єднаних територіальних громад Запорізької області, та запропоновано зміни до нього, оскільки на сьогодні добровільне об’єднання громад можливе лише за перспективним планом.

Читайте також:

• Міський голова Запоріжжя відпочиватиме 9 днів

• У Запоріжжі молоді розкажуть, як спробувати себе у місцевих виборах

• На робочу групу комітету ВР та Мінрозвитку громад винесуть питання округу у Токмаку – кандидат на посаду голови РДА