У Запоріжжі ставитимуть рекорд України з паб кроулу

Поділитися:

Третього серпня у Запоріжжі ставитимуть рекорд України з наймасовішого паб кроулу – командного відпочинку, де команди на автівках пересуваються між локаціями, виконують різні завдання та випивають п’ять келихів пива на кожній (крім водія, але йому буде весело і без того).

Про це повідомляє інформаційний партнер заходу «Гетьман».

«Що таке цей паб кроул, запитаєте ви? Якщо одним словом – це крутий відпочинок! Якщо детальніше, то у Вас має бути команда з 4-5 людей, один з яких буде Вашим постійним тверезим водієм. Якщо є водій, то треба і тачка, як Ви розумієте. Команди пересуваються по місту на автомобілі по різних локаціях (всього їх п’ять) і виконують різноманітні завдання: на швидкість, на спритність, на логіку, на те щоб просто посміятися», – розповідають організатори про формат заходу.

«І все було б дуже просто, якби не офіційна умова паб кроулу – на кожній локації команда випиває п’ять келихів пива! Усі, крім водія, звичайно. Йому теж буде весело, обіцяємо, і без пива. Набираєте бали, хто на останній зоні перемагає по балах, той і перемагає, вибачайте за тавтологію. Буде купа призів від «Бастіону» та партнерів! Призовий фонд 20 000 грн», – додають вони

Крім того, команди можуть взяти з собою  групи підтримки – їх будуть перевозити на спеціальних автобусах. Також вболівальники матимуть змогу виграти призи, а команди матимуть бонуси за кожного вболівальника.

Підтримувати команду можна плакатами, кричалками та іншими активностями.

Для участі необхідно заповнити анкету реєстрації за посиланням.

«Це буде круто, Запоріжжя ще такого не бачило! Поставимо рекорд разом! Внесемо наше місто у Книгу рекордів України», – резюмують організатори.

Паб кроул організовує мережа пабів “Бастіон”, початок о 16.00 3 серпня, місце збору Бастіон: Східна фортеця (вул. Чарівна 52).