У Запоріжжі закрили доставку суші через отруєння людей, але вона продовжує працювати

Поділитися:

У Запоріжжі Держпродспоживслужба з 31 грудня 2019 року тимчасово припинила роботу доставки суші “3303” – 25 грудня, після замовлення їжі у цій доставці до лікарні потрапили семеро людей. Незважаючи на рішення регулятора доставка продовжує працювати.

Про припинення роботи доставки “3303” повідомляється на сайті Держпродспоживслужби.

При санепідобстеженні об’єкту виявлено, що заклад в державному реєстрі потужностей операторів ринку не зареєстрований. Загальна кількість працюючих у вищезазначеному закладі не встановлена. Документи, що засвідчують якість та безпеку харчових продуктів не були представлені. Крім того мали місце порушення санітарно – гігієнічного режиму, технології приготування страв, недотримання персоналом закладу правил особистої гігієни. За результатами лабораторних досліджень, проведених Випробувальним центром Запорізької регіональної державної лабораторії державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, виявлені відхилення від нормативних показників за мікробіологічними показниками в пробі готової продукції та змивів з об’єктів зовнішнього середовища, – йдеться у повідомленні регулятора.

Про ситуацію що склалась проінформоване Головне Управління Національної поліції в Запорізькій області, Головне управління ДФС у Запорізькій області, Головне управління Держпраці в Запорізькій області.

Замовлення їжі із сайту SUSHI 3303 потерпілі здійснили та отримали 25.12.2019 (кур’єрською доставкою) в проміжку часу з 19.00 до 21.00.

З 26.12.19р. по 13.01.2020р. на лікуванні знаходилось 7 дорослих мешканців міста Запоріжжя. Діагноз у 5 осіб – «Сальмонельоз, викликаний Salmonella blegdam», який підтверджено лабораторно, у 2 осіб – «Гострий гастроентерит». Перебіг хвороби – середньої важкості. Випадки не взаємопов’язані між собою.

Однак, незважаючи на рішення регулятора “3303” продовжувала роботу та здійсьнє доставки, зокрема журналісти видання 061 спробували замовити суші.

Інтернет-магазин приймає замовлення, як по телефону. Так і через соціальні мережі. Більше того, проводяться щотижневі розіграші, переможцям обіцяють подарунок – рол від шефа. Журналісти 061 спробували зробити замовлення в телефонному режимі. Оператор повідомила, що доставка працює і замовлення готові привезти в будь-який район міста, – йдеться у повідомленні 061.

Читайте також:

• У Запорізькій області почали будувати першу чергу ВЕС EuroCape New Energy

• У Запорізькій області суд виправдав хабародавця, бо поліція його провокувала

• Редизайнезація Запоріжжя: фабрика взуття «Міда»