У Запоріжжі знову спробують звільнити заступників Буряка

Поділитися:

На сесії Запорізької міської ради, яка відбудеться 29 січня, знову спробують проголосувати за звільнення заступників міського голови Анатолія Пустоварова та Сергія Мішка. На попередній сесії, яка була 18 грудня, депутути не внесли аналогічні питання у порядок денний.

Про це йдеться у проектах рішеннь, які опубліковані на сайті міськради.

Обидва проекти про звільнення заступників міського голови подав депутат міськради від “Батьківщини” Віталій Рябцев. У пояснювальних записках до документів йдеться, що обидва заступники, зокрема, були фігурантами корупційних скандалів.

Так, у пояснювальній записці до проекту звільнення Пустоварова зазначається, що той не приділяє належної уваги сфері охорони здоров’я, яка входить до його компетенції. Як приклад, автор подання наводить ситуацію з «Міською клінічною лікарнею екстреної та швидкої медичної допомоги міста Запоріжжя» в якій “окрім питань реорганізації ще є питання стосовно «Схеми» тіньового заробітку головного лікаря установи”.

Щодо Сергія Мішка, підставою до звільнення називають можливі махінації із землею. Автор проекту рішення вважає, що через діяльність Мішка бюджет міста міг втратити 80 мільйонів гривень. “З 2016 по 2019 рік шляхом процедури викупу земельних ділянок, було проведено близько 60 ділянок землі, що призвело до недоотримання грошових коштів до місцевого бюджету та завдало збитків міському бюджету в розмірі близько 80 млн. грн.”, – йдеться у пояснювальній записці.