У Запорізькій області ФОПи зі спільними номерами розіграли” 300 тисяч на інтернет для сільської школи

Поділитися:

Соколівський навчально-виховний комплекс (Михайлівська сільська рада Вільнянського району) має намір замовити ФОП Цибуля Олександр Володимирович послуги з доступу до мережі Інтернет вартістю 320 тис. грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Підприємець має забезпечити підключення до мережі Інтернет за допомогою волоконно-оптичної лінія зв’язку швидкістю 100мб/с з можливістю бездротового підключення комп’ютерів. Основна частина робіт – 189 тис. грн – припадає на прокладання кабелю в траншеї (4200 метрів по 45 грн за метр).

Олександр Цибуля вказав в якості контактного е-мейлу av@bezpeka.pro, а контактними номерами телефонів 0638982830, 0502674113 та 0685800689.

Ці ж три номери телефонів та е-мейл вказав контактними і єдиний конкурент Цибулі на тендері – ФОП Запорожець Юрій Олександрович. При цьому, він подав лише один документ – пропозицію на один аркуш.

Обидва підприємці також подавалися на попередній тендер на закупівлю цих же послуг. Попередньо в ньому також визначили переможцем Цибулі, однак після моніторингу ДАСУ і знайдених  порушеннях в документах учасників тендер довелося відмінити.

Компанія “Bezpeka.pro” займається системами безпеки, відеонаглядом, тощо.

Читайте також:

• Зеленський анонсував дешеві кредити для бізнесу: від 5 до 9%

• Приазовський район очолив колишній голова Мелітопольської РДА

• Фірма з орбіти “Мотор Січі” поставить на 250 тисяч крісла для запорізьких трамваїв