У Запорізькій області поліція побила хлопця та спробувала все видати за ДТП

Поділитися:

2 липня у Вільнянську Запорізької області близько 2-3 години ночі співробітники поліції побили хлопця 1993 року народження. Щоб приховати свій вчинок поліціянти вирішили інсценувати ДТП. Зараз постраждалий знаходиться у лікарні, у нього проломлений череп, зламана ключиця, та рвані рани, а саму ситуацію намагається “зам’яти” поліція. Про це у своєму фейсбуці розповів голова Антикорупційного руху Запоріжжя Костянтин Білов, до якого звернулася мати постраждалого хлопця.

Вона розповіла, що її син посварився з братом, той викликав поліцію, яка й забрала постраждалого у наручниках, хоч брат і не став писати заяву. Після цього поліцейські побили хлопця та спробували приховати свої дії – інсценували ДТП.

ДТП заключалося у тому, що співробітники начебто їхала у “Жигулях” дорогою, побачили мішок сміття та вирішили “пропустити” його між колесами. Однак, “мішком” виявися постраждалий, який начебто підняв голову і, як наслідок, отримав черепно-мозкову травму, – розповів Білов.

За його словами, у хлопця проломлений череп, зламана ключиця, та рвані рани. За інформацією Голови Антикорупційного руху Запоріжжя, на місце події вночі виїздило обласне керівництво поліції, за участі якого і вигадали історію з ДТП.

Мати хлопця також розповіла Білову, що її син пив з братом пиво, але зовсім трохи, впевнено тримався на ногах. Нейрохірурги обласної лікарні розповіли активісту, що коли постраждали тільки надійшов до них, у історії хвороби йшлося що його побили сокирою, але згодом перекваліфікували на ДТП.

За словами Білова, зараз ситуацію намагаються “зам’яти”, мовляв, було звільнено начальника вільнянської поліції, а до матері постраждалого приїздили співробітники внутрішньої безпеки та переконували нікому нічого не розповідати, обіцяли за це допомогу у лікуванні сина. Усю розповідь жінки можна подивитися у відео: