У запорізьких відділеннях “Нової пошти” діятиме послуга авіадоставки

Поділитися:

Після тестування авіадоставки відправлень, “Нова Пошта” запустила послугу в комерційне використання. Зараз послуга “Авіадоставка” доступна у відділеннях компанії 9 міст заходу України та 16 сходу, серед них і Запоріжжя.

Про це пише ЦТС.

Доплата до стандартного тарифу складає 30 гривень за кілограм, максимальна вага відправлення не повинен перевищувати 30 кг.

Нова послуга забезпечує доставку між містами Заходу і Сходу країни за добу: так, при відправці посилки о 15:00 в Мукачево, вона буде доставлена ​​у відділення Маріуполя до 18:00 наступного дня, за такий же термін відправлення прибуде за маршрутом Запоріжжя-Самбір.

Авіаперевезення відправлень виконується за маршрутом Львів-Дніпро-Львів з понеділка по п’ятницю.

Зараз послуга “Авіадоставка” доступна у відділеннях “Нової поштою” 9 міст заходу України: це Львів, Мукачеве, Ужгород, Дрогобич, Мостиська, Новояворівськ, Самбір, Стрий та Червоноград. На півдні і сході країни авіадоставка можлива в 16 містах: Дніпро, Запоріжжя, Кам’янське, Кременчук, Кривий Ріг, Кропивницький, Маріуполь, Миколаїв, Новомосковськ, Павлоград, Полтава, Сєвєродонецьк, Слов’янськ, Суми, Харків та Херсон.

Читайте також:

• Зеленський про “Мотор Січ”: пріоритет – зрозуміти, хто хотів розпилити держпідприємство

• Як у Запоріжжі проходить виставка добувної техніки Mining World Ukraine-2019 (фото)

• SkyUp у 2020 може запустити нові міжнародні рейси із Запоріжжя