У Зеленського поки не шукають голів РДА Запорізької області

Поділитися:

Команда Зеленського через проєкт LIFT шукає нових голів районних держадміністрацій у семи областях. Запорізької області у списку поки немає.

Про це пише DW з посиланням на допис на сторінці команди Зеленського у фейсбуці.

Шукаємо розумних і цілеспрямованих керівників на посади голів районних державних адміністрацій у Львівській, Луганській, Закарпатській, Івано-Франківській, Житомирській та Донецькій областях, – йдеться у дописі.

Також там повідомляється, що вже “провели величезну роботу для пошуку крутих спеціалістів у Херсонській області”. У понеділок, 19 серпня, у Зеленського додали, що до проєкту приєдналася і Київська область.

Серед вимог до кандидатів на участь у конкурсі – мати вищу освіту, вміти керувати людьми, не боятися телекамер і запитань журналістів, “негативно ставитися до корупції”.

Що було раніше:

11 липня президент України Володимир Зеленський звільнив голів 57 районних державних адміністрацій. Серед них очільника двох РДА Запорізької області.

Читайте також:

• Буряк зустрівся з представниками Офісу Президента, Міністерства фінансів та Антимонопольного: домовлявся про аеропорт та громадський транспорт

• На сесії Запорізької міськради розглянуть перейменування вулиці Перемоги на вулицю імені Степана Бандери

• Презентувати «державу у смартфоні» у Запоріжжі буде радник президента (відео)