Україна та Канада планують розширити угоду про вільну торгівлю після війни

Поділитися:

Україна та Канада  планують розширити дію угоди про вільну торгівлю на сфери послуг та інвестицій після закінчення війни на території України.

Про це повідомила пресслужба Міністерства економіки України після онлайн-зустрічі заступника міністра економіки України Тараса Качки з президентом Канадсько-Української Торгової Палати Зеноном Потічним та представниками канадського бізнесу.

«Ми вдячні нашим канадським партнерам за постійну участь у забезпеченні роботи фондів відновлення та трансформації економіки України, підтримки малого та середнього бізнесу, відновлення зруйнованого майна та інфраструктури. », – зазначив заступник міністра економіки.

Також, Тарас Качка додав, що Україна зацікавлена у розширенні торгівлі з Канадою через подальшу лібералізацію угоди про вільну торгівлю на сфери послуг та інвестицій.

Сторони домовились продовжувати активний діалог щодо залучення економічної, фінансової та експертної допомоги Канади у критично важливі сектори української економіки, а також заявили про готовність розширення присутності канадських інвесторів в Україні.