Українська компанія показала прототип власної електровантажівки. Перший зразок обіцяють за місяць

Поділитися:

Українська Murmuration Technology показала прототип власної електровантажівки, вона матиме акумулятор на 200 кілометрів ході. Перший готовий зразок автівки мають показати через місяць.

Про це у своєму фейсбуці написав керівник компанії Віталій Бризгалов.

Вантажний відсік, не остаточний, може бути як відкритим кузовом, чи обладнано спеціальним обладнанням для прибирання вулиць, маніпулятором, вишкою для ремонту. Тощо.

Машина буде мати безпечний Літієвий акумулятор ємності якого вистачить на 200 кілометрів ходу. Але акумулятор може бути збільшено , чи зменьшено за рахунок модульної конструкції. В рух машину приводитиме наш власний електродвигун, який розробили та виготовили у компанії.

Двигун, має доволі суттєві відмінності від тих які використовуються в інших електричних автівках. Наш мотор, це модернізований Вентильний Реактивний Мотор. Модернізація, повністю, позбавила йоговідомих недоліків: пульсації моменту, та складний інвертор. Наразі це мабуть найнадійніший тип мотору. Він не містить магнітів, не містить “білячої” клітки і має , повністю пасивний ротор, – пише ___

Читайте також:

• Дія.Бізнес у Харкові відкриє першу в країні консалтинг-зону для підприємців

• Міністр розтлумачив “мрію” Зеленського про українську Тurkish Airlines чи Singapore Airlines

• Українського робота-поліцейського уже запропонували МВС та хочуть продавати у інші країни