Українська Banda – найефективніше незалежне рекламне агентство світу за версією Global Effie Index

Поділитися:

Українська креативна агенція Banda була визанна найефективнішим незалежним рекламним агентством світу. Про це свідчать результати конкурсу Global Effie Index, який аналізує та ранжує дані фіналістів та переможців з понад 50 країн світу.

Про свій результат Banda повідомляє на сторінці у фейсбуці.

Пролунав телефоний дзвінок і я почув голос жінки, яка назвалася Трейсі Алфорд, President & CEO Effie Awards. Вона сказала, що телефонує особисто привітати нас і у неї дуже хороші новини: “You’re on top of the world as independent agency!” Я аж втиснувся у крісло від радості. Ми віримо, що креативність здатна рухати економіку та суспільство впепред і дуже раді, що наші опуклі ідеї показують такі результати, ще раз підтверджуючи, що креативність = ефективність, – зазначив співзасновник агенства Ярослав Сердюк.

За його словами, реклама від Banda така ефективна, бо команда «розкодувала бездоганність» – зараз бренд у світі в своїх комунікацій мають бути щирим. “Ми увійшли в епоху відкритості. Більше немає b2c чи b2b, тепер це h2h: human to human», — Резюмує Сердюк.

Global Effie Index аналізує та ранжує дані фіналістів та переможців з понад 50 країн світу. В конкурсі беруть участь міжнародні бренди, рекламні холдинги, мережеві та незалежні агентства. Рейтинг 2020 року відображує підбірку з понад 4000 переможців та фіналістів Effie по всьому світу.

Читайте також: 

• Якщо в Україні до 2030 року ВВП виросте в 7 разів, то базовий дохід на особу може складати 2,7 тистисяч доларів – директор економічних програм Ukrainian Institute for the Future

• “З усіх сторін приходять домовлятися і пропонують відсотки”, – міністр про спробу дискредитувати “Дію”

• Як захистити інформацію у своєму смартфоні: радить експертка з інформаційних прав та безпеки