Український PatentBot запустив послугу реєстрації бізнес-ідей у США

Поділитися:

Український сервіс PatentBot запустив послугу, подати заявку на попередню реєстрацію своєї бізнес-ідеї в патентне відомство США. Таким чином можна зафіксувати авторство ідеї ще до подачі заявки на патент і отримати дату пріоритету, яка буде поширюватися на всі країни.

Про це пише Аin.

Наступного разу, коли ви будете пітчити свою ідею перед інвесторами, в самому пітчингу ви зможете використовувати таку фразу як «patent pending» і не боятися, що вашу ідею вкрадуть, – говорить BDO PatentBot Артем Афян.

За словами розробників, процес подачі заявки на реєстрацію ідеї в США за допомогою PatentBot займе не більше 5-7 хвилин. Вартість послуги становить  499 доларів, і вона вже доступна в чат-боті і на сайті PatentBot. У США provisional patent application стартує від 3000 тисяч доларів.

PatentBot – сервіс реєстрації ТМ, патентів і авторського права, запущений в 2017 році в Україні. За 3 роки роботи PatentBot отримав престижні премії від ProductHunt і HIIL. Географія проекту на сьогоднішній день, крім України, охоплює ринки СНД, ЄС, США та Китаю.

Читайте також:

• Мінцифри та Цитрус Академія запустять освітній серіал «Як стати Youtube-блогером»

• У Києві відкрився офіс грузинського креативного агентства Windfor’s

• Українці більше проводять часу в месенджерах та соцмережах. Viber, Chrome, YouTube, Gmail, Facebook – лідери