Український венчурний фонд Genesis Investments проінвестував стартап з аналізу та покращення реклами

Поділитися:

Литовський стартап RedTrack.io, що займається аналізом та підвищенням ефективності онлайн-реклами, отримав стартове фінансування в розмірі близько 425 тис. євро від українського венчурного фонду Genesis Investments та литовського фонду Iron Wolf Capital. Ці кошти будуть використані для створення нових функцій на базі машинного навчання та поліпшення адаптації клієнтів в RedTrack.

Заснована в 2018 році компанія RedTrack пропонує користувачам інструмент для аналізу багатьох показників розміщення онлайн-реклами, щоб рішення щодо рекламних кампаній ґрунтувались на даних. RedTrack збирає в єдиному простому інтерфейсі дані різних кампаній в різних каналах, щоб наочно показати ефективність використання бюджетів.

Цільова аудиторія продукту – рекламні агентства, медіа-баєри, e-commerce, маркетологи, тобто фахівці, яким потрібні точні дані в режимі реального часу.

Генеральний партнер Genesis Investments Віталій Лаптенок, коментуючи угоду, зазначив, що під впливом пандемії коронавірусу ринок онлайн-реклами суттєво виріс – і навіть після скорочення видатків ми за результатами 2020 року побачимо зростання на 7% в порівнянні з 2019-м. В той же час, за словами бізнесмена, рекламодавці будуть більш ретельно відстежувати ефективність використання кожного долара.

В квітні “Гетьман” повідомляв, що українська подкаст-платформа Elision отримала 150 тисяч доларів інвестицій від Genesis Investments.