В реконструкцію фабрики «Мівіна» на Харківщині інвестують 800 млн грн до 2021 року

Поділитися:

На харківської фабриці «Мівіна» компанії Nestlé наразі відбувається реконструкція потужностей та облаштування першої нової лінії виробництва. В оновлення виробництва компанія запланувала інвестувати 800 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Харківська облдержадміністрація.

«Реконструкція фабрики підвищить якість виробництва та продукції, що важливо для наших споживачів. Модернізація виробничого устаткування та заводських приміщень дозволить підвищити ефективність роботи та створити кращі умови праці для робітників фабрики», – каже Володимир Співак, директор з корпоративних комунікацій та зв’язків з громадськістю компанії Nestlè в Україні та Молдові.

За словами директорки фабрики «Мівіна» Ольги Щербакан, реконструкція передбачає два етапи: трансформацію наявного логістичного центру у виробниче приміщення з подальшою розбудовою всієї необхідної інфраструктури та перенесення ліній виробництва до нового приміщення. Влітку цього року на заводі запустять дві нові лінії з виробництва вермішелі швидкого приготування. Завершити всі етапи реконструкції компанія планує до 2021 року.

Довідка. Понад 40% продукції, яку виготовляють на харківській фабриці «Мівіна», експортується до країн ЄС та світу – це понад 90 найменувань. Близько 42 найменувань постачають на внутрішній ринок України. Окрім вермішелі, на фабриці виробляють соєві соуси та приправи.