Запорізька область стане пілотною у реалізації проекту модернізації регіональних пасажирських перевезень

Поділитися:

Проєкт модернізації регіональних пасажирських перевезень передбачає імплементацію європейського досвіду з приміських пасажироперевезень. Пілотними регіонами для цього проєкту обрані Дніпропетровська та Запорізька області.

Про це повідомляється на сайті Запорізької ОДА

Запорізька область є одним із регіонів-лідерів цих компенсацій. Зокрема, на 2019 заплановано 13,5 мільйона гривень на цей напрямок. З них на сьогодні вже профінансовано 6,3 мільйона гривень. Проте це катастрофічно мала сума, зважаючи на загальну кількість пасажирів пільгових категорій. Хочу наголосити, що влада області  зацікавлена у розвитку інфраструктури та оновленні рухомого складу Укрзалізниці. Тож сьогодні будуть розглянуті можливості модернізації регіональних пасажирських перевезень, − зазначив заступник голови облдержадміністрації Андрій Антонов.

Концепція модернізації регіональних пасажирських перевезень коштуватиме понад мільярд гривень та  передбачає залучення місцевих бюджетів, території зможуть визначитися з доцільністю пропозицій лише за результатами комплексного пасажирообстеження.

Читайте також:

• Північна Екологічна Фінансова Корпорація може інвестувати у систему постачання та відведення води у Кирилівці

• У Запорізькій області «Нібулон» завершив будівництво найбільшого зернового терміналу в країні

• Вартість майже добудованого терміналу запорізького аеропорту сягнула мільярда: 500 мільйонів дають на перепланування будівлі