В Україні опрацьовано 52% виборчих протоколів: як голосувала Запорізька область, хто перемагає

Поділитися:

Станом на 11.45 22 липня по Запорізькій області опрацьовано 47% протоколів. У всіх 9 округах перемогу отримала партія Володимира Зеленського «Слуга народу». Другою по області стала «Опозиційна платформа – За життя».

Про це повідомляється на сайті ЦВК.

Найбільшу підтримку «Слуга народу» отримала на 81-му виборчому окрузі (місто Токмак, Веселівський, Михайлівський, Приазовський, Приморський, Токмацький, Якимівський райони) – 53,8%.

Найменше голосів за президентську політсилу поки віддали на 78-му окрузі (місто Бердянськ з населеними пунктами Бердянської міської ради, Бердянський, Більмацький, Розівський, Чернігівський райони) – 43,56%.

По одномандатним округам в області підраховано 52% протоколів.

По одномандатних виборчих округах також перемагаю мажоритарники «Слуги народу» – вони «взяли» 7 з 9 округів. Так, «СН» програла на 80-му одномандатному окрузі (місто Мелітополь, Мелітопольський район) – там перемагає само висуванець Сергій Мінько.

На 78-му окрузі кандидата від «Слуги народу» обійшов Олександр Пономарьов.

Нагадаємо, раніше “Гетьман” повідомляв, що за результатами національного екзит-полу перемогу на дострокових парламентських виборах отримала партія «Слуга народу». Станом на 18.00 на загальнодержавному виборчому окрузі вона здобула підтримку 43,9% виборців.

Читайте також: 

• У Запорізькій області незабаром можуть відбутися місцеві вибори

• У Зеленського говорять, що Авакову та Луценку посади не злишать

• Як регіони України голосували за партії, які набрали більше 5% – дані екзит-полу