В Україні запустили додаток для контролю карантину: треба робити селфі та вмикати геолокацію

Поділитися:

В Україні запрацював додаток контролю за дотриманням режиму обсервації і самоізоляції громадянами на час карантину через коронавірус. Невикористання додатку вважатимуть порушенням карантину – за це теж штрафуватимуть.

Про це в ефірі телеканалу «Україна 24» заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, пише “Бабель” з посиланням на Інтерфакс-Україна.

Протягом 14 днів людині буде приходити до 10 push-повідомлень на день. Потрібно буде зробити своє фото, і під час фотографування буде включатися геолокація. Якщо буде порушено режим карантину, а невикористання додатку по суті буде порушенням режиму карантину, вже існують певні врегульовані суми штрафів, які людині потрібно буде заплатити, — сказав міністр.

Поки додаток націлений на три категорії українців: ті, хто повернувся з-за кордону; хворі, які перебувають на домашньому лікуванні; люди з підозрою на коронавірус.

У додатку «Дія» вже доступний сервіс push-повідомлень, який надає інформацію щодо поширення коронавірусу в країні, а також повідомляє про заходи уряду.

Читайте також:

• Український бізнес втрачає гроші та звільняє людей, кількість вакансій впала майже у два рази

• Абсолютний рекорд: “антиколомойський” законопроект зібрав більше 16 тисяч правок

• В Україні пропонують орендувати собак, щоб обійти карантинні обмеження