В Запоріжжі створили депутатську групу на підтримку мера. До неї увійшли його нещодавні опоненти

Поділитися:

В Запорізькій міській раді сьогодні було створено депутатське об’єднання під назвою “Єднання” на підтримку міського голови Володимира Буряка, який до свого обрання працював топ-менеджером заводу “Запоріжсталь” Рината Ахметова.

Минулого місяця була створена (а точніше – перереєстрована під новою назвою) “Партія Володимира Буряка “Єднання”. Згодом мер на сесії запросив приєднатися до неї депутатів різних фракцій – до цього промерську більшість складали “Опозиційний блок”, “Нова політика” (представники “Мотор Січі”) та “Наш край” (що на сьогодні майже повністю перейшов під прапори “Опозиційної платформи – За життя”).

Головою об’єднання “Єднання” став позафракційний депутат Генадій Наумов, його заступником – депутат від “Самопомочі” Олег Корольов. Також представниками групи стали Михайло Прасол, голова фракції “УКРОП” та позафракційний Дмитро Сірий.

Зазначимо, що Дмитро Сірий та Генадій Наумов були обрані до міськради за списком “УКРОПу”, але згодом вийшли з фракції. “УКРОП” та “Самопоміч” донедавна формально були у опозиції до міської влади.