Венедіктова прокоментувала фільм “Офшор 95”

Поділитися:

Інформація з фільму-розслідування “Офшор 95” про президента Володимира Зеленського та діяльність ПриватБанку давно знаходиться в розпорядженні НАБУ і “вивчається під мікроскопом”. Про це написала Генеральна прокурорка Ірина Венедіктова в Facebook – пише LIGA.net

Генпрокурорка зазначила:

Будь-якого роду інформація, що має стосунок до діяльності Приватбанку, давно перебуває в розпорядженні наших колег із НАБУ, перевірялась раніше, і перевіряється зараз практично “під мікроскопом”. Іншими словами, для працівників правоохоронної системи весь цей матеріал не став і не міг стати сюрпризом.

Венедіктова стверджує, що більше не може коментувати цю справу тому, що обіймає посаду генпрокурора і володіє “дуже важливою і чутливою інформацією про хід слідчих дій у всіх резонансних справах”.

Також вона додала:

Автор намагається натякнути глядачеві, що Офіс генпрокурора в певній мірі “пригальмовує” розслідування справ із орбіти Приватбанку… Рішуче заявляю, що манера, в якій підноситься цей натяк на нашу бездіяльність – чиста спекуляція.

Вона також просить журналістів спростувати твердження у фільмі, що Офіс генпрокурора ігнорував їхній запит про хід розслідування. За її словами, ОГП відповідав журналістам у листі та заявляв, що запитувана інформація вивчається правоохоронцями.

Нагадаємо:

Фільм “Офшор 95” був анонсований як “розслідування про таємниці офшорного бізнесу президента Зеленського і брудні гроші олігарха Коломойського”. Фільм є частиною міжнародного проєкту Pandora Papers, пов’язаного з витоком даних про офшорні активи та таємні угоди найбагатших людей світу, включно з топполітиками. Проєкт містить 2,94 терабайта фінансових даних.