Верховна Рада схвалила виділення 3 млрд грн на “тисячу Зеленського”

Поділитися:

Депутати Верховної Ради 285 голосами прийняли за основу законопроєкт про виділення з держбюджету 3 млрд грн на покриття видатків ініціативи президента Володимира Зеленського видавати по 1000 грн кожному вакцинованому від COVID-19. Про це повідомляється на парламентському порталі. Передає LIGA.net

Згідно з документом, статтю доходів держбюджету буде збільшено на 3 млрд грн і гроші направлять до міністерства економіки на фінансування бюджетної програми зі стимулювання вакцинації.

Джерелом покриття видатків держбюджету на фінансування програми стануть надходження від податку на прибуток підприємств, податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів, робіт та послуг з урахуванням бюджетного відшкодування, а також рентних платежів за користування лісовими ресурсами та водою.

За даними комітету ВР щодо питань бюджету, з надходжень від податку на прибуток підприємств для фінансування програми буде направлено 97 млн грн, з рентних платежів – 30 млн грн, з ПДВ – 1,99 млрд грн.

Нагадаємо:

15 листопада у відеозверненні президент Зеленський пообіцяв, що щеплені двома дозами вакцини від коронавірусу українці отримають по тисячі гривень. Виплати мають розпочатися з 19 грудня.
16 листопада прем’єр Денис Шмигаль заявив, що кошти на ініціативу президента візьмуть із загального фонду держбюджету.