Viber: в 1,5 рази більше голосових повідомлень відправили українці під час епідемії та карантину

Поділитися:

Одна з найбільших у світі комунікаційних платформ Viber повідомляє про значне зростання активності користувачів під час епідемії коронавірусу та карантинних заходів.

Найпопулярніші функції на цей момент — групові чати й аудіозвінки, повідомляє зовнішня прес-служба Rakuten Viber в Україні. Сьогодні у Viber надсилають на 134% більше повідомлень у групових чатах у порівнянні з останнім тижнем січня, а кількість групових викликів, отриманих середньостатистичним користувачем Viber, збільшилася на 370%. Середня кількість переглядів постів у спільнотах збільшилась на 78%.

З початку спалаху коронавірусної інфекції COVID-19:

  • кількість щоденних активних користувачів Viber по всьому світу в березні збільшилась на 18%;
  • кількість нових користувачів, які щоденно реєструються у Viber, збільшилась на 25%;
  • люди стали довше спілкуватися за допомогою аудіозв’язку — середня тривалість дзвінка у додатку збільшилась на 35%;
  • користувачів надсилають на 75% більше відеоповідомлень.

«Ми адаптуємося до останніх подій цього складного часу, щоб допомогти учням і викладачам, колегам і партнерам, друзям і близьким підтримувати постійний контакт один з одним. Наші користувачі покладаються на нас, і ми продовжимо працювати, щоб змінювати їхнє життя на краще, зберігаючи свободу та безпеку спілкування», — прокоментував Генеральний директор Rakuten Viber Джамел Агауа.

Показники використання Viber в Україні також ростуть за всіма ключовими функціями:

  • Користувачі стали надсилати на 21% більше повідомлень у Viber. При цьому відеоповідомлень стало більше на 207%, аудіоповідомлень – на 46%, фотоповідомлень – на 39%.
  • На 65% збільшилася кількість повідомлень, надісланих у групових чатах.
  • Кількість аудіозвінків між двома користувачами зросла на 25%, а відеодзвінків — на 57%. При цьому їхня тривалість збільшилася на 45% (до семи хвилин) і 86% (до 9 хвилин) відповідно.
  • Групових дзвінків стало більше на 292%.
  • Зросла популярність спільнот. Тепер їх переглядають на 74% більше користувачів. Кількість активних підписників збільшилась на 66%, а дописи тепер отримують на 133% більше «лайків».

У компанії пов’язують збільшення активності користувачів з технічними оновленнями (наприклад, збільшенням можливої кількості учасників групових аудіозвінків з 5 до 20 осіб) та своїми ініціативами щодо глобальної пандемії COVID-19. Наприклад, у додатку з’явилась офіційна спільнота Міністерства охорони здоров’я України, в якій за 2 тижні її існування вже понад 3 мільйони учасників, і був запущений чат-бот Всесвітньої організації охорони здоров’я, покликаний забезпечити підписників актуальною і правдивою інформацією про COVID-19.