VIP’и нашого часу: хто ж вони?

Поділитися:

24 вересня Запоріжжя «шуміло», адже в ДС «Юність» відбулася 10 ювілейна церемонія нагородження кращих персон міста за версією читачів журналу VIР club.

Вже за доброю традицією 10 рік поспіль журнал збирає та об’єднує людей для обміну ідеями, думками та планами на майбутнє. Філософією церемонії було надихнути та вмотивувати жителів Запоріжжя робити своє місто кращим кожного дня у різних сферах.

Ювілейна церемонія відбулася масштабно, завдячуючи підтримці народного депутата Геннадія Касая, підприємства “Мотор Січ ”, палацу спорту «Юність» та гандбольної команди “Мотор”. На прес-конференції, що пройшла в той же день, зібралися ці та інші головні партнери заходу: ТОВ «Бердянський м’ясокомбінат», девелоперська компанія «R1 Group», аутсорсингова компанія “Бухгалтер” та виноробня «Villa del Vino». Вони відмітили, що підтримують запорізький журнал VIP club, бо в ньому все по-справжньому, щиро.

В день церемонії були озвучені 11 номінацій. Номінантами в 11-ти категоріях стали 63 успішні запоріжці, які з’являлися на сторінках видання у 2020 році. Серед них держслужбовці, блогери, активісти, бізнесмени, митці, вчителі та спортсмени.  Кращих вибирали читачі шляхом народного голосування на сайті VIP club, де програмісти компанії ретельно слідкували за чесністю проходження конкурсу. За учасників було віддано рекордну кількість голосів – 101 668. Редакція зазначає, що для перемоги в номінації потрібно заявляти про себе, бути активним та ініціативним.

Головна редакторка та власниця журналу, Анна Нечіпуренко, прокоментувала як стати ВІП-персоною :

VIP – ми називаємо людей, які унікальні у своїй сфері. Ці особистості віддані своїй справі, які роблять щось особливе та неповторне таким чином, що їх хочеться слухати й наслідувати. Далі важливо відкинути зайву сором’язливість, заявити про себе та заповнити анкету в журналі, де кожен охочий може потрапити на головну сторінку глянцю

Звично серед учасників відбувався відбір у таких номінацій: «Персона року», «Найбажаніша наречена – 2020», «Найбажаніший наречений – 2020», «Той, хто здорово живе – 2020», «Персона номера Junior – 2020», «Мандрівник року – 2020», «Автор кращої казки року – 2020», «Автор найкращого твору – 2020», «Пара року – 2020», «Професія року – 2020».

Але в цьому році з’явилась нова номінація «VIP – ДОСВІД – 2020».

Анна Нечіпуренко відмітила:

Особливість цієї рубрики в тому, що люди діляться такими історіями, переживають такий досвід, що не кожному випадає. Але головне те, коли людина про це розповідає всьому світу та може допомогти іншим бути більш лояльними, терпимими до якихось подій, дивитися на чужі історії та зробити свій висновок. Ця рубрика журналу є соцільнокорисною, тому що я зі своєю командою прагнемо донести суспільству не засуджувати, а зрозуміти кожного

Далі почалася насичена програма церемонії.

Ведучими заходу стали Максим Головань та Олена Бережна.

А святковий настрій дарували танцювальний колектив чирлідерів «Мотор Січ», вокальна студія Art Style, оперна співачка Світлана Рємжина та відома кавер-вокалістка Сабіна Сафарлі.

Лірична й пристрасна музика, вокальні сольні номери та танцювальні виступи не залишили байдужими нікого. Кожен із номерів завершувався бурхливими оплесками.

Під час заходу гості куштували ковбаси ТОВ «Бердянського м’ясокомбінату», крафтові елітні сорти сирів від Leman, запашні вироби від пекарні «Урожай», пили натуральне вино від «Villa del Vino», та смакували інші делікатеси від кейтерингової компанії «Со вкусом».

Як завжди, найбільший ажіотаж під час голосування був у номінації «ПЕРСОНА НОМЕРУ JUNIOR – 2020».  Та все ж читачі віддали своє серце Кирилу Матвейчуку, якому було всього 5 років, коли він став “Найкрасивішим українцем-2019”, “Міні-містером України-2019” і “Міні Містером топмодель України 2019 Всесвіт Winner”. Герой входить в топ-25 найгарніших дітей України!

Автором кращої казки стала біолог, нумеролог, письменниця – Світлана Кушнір, яка постійно тішить читачів VIP club своєю творчістю. А в цей раз довела їх до сліз “Крилатою казкою” про те, як Крила шукали свого господаря. До її казки було створено ілюстрацію Єлизаветою Кушнір.

В номінації «ТОЙ, ХТО ЗДОРОВО ЖИВЕ – 2020» перемогла Оксана Залуніна. Подорожі – це її робота. Директорка компанії Домар Глобал Груп з тих жінок, яким можна чесно заздрити, але замість цього надихаєшся.

Нагороду в номінації «МАНДРІВНИК РОКУ – 2020» отримала Олена Рудоман, яка відкрила свою туристичну компанію “Дімона-Авіатур” понад 20 років тому й встигла поїздити по світу. Журналу VIP club вона розповіла, як смакує острів свободи – Куба, і як там можна самостійно зловити собі обід.

Авторкою кращого твору – 2020 стала організатор заходів і автор віршів для дітей Юлія Алєксеєнко, яка подарувала читачам VIPclub свої сонячні вірші “Конопушки”, “Хохотушка” і “У меня есть чемодан”

У номінації «ПРОФЕСІЯ РОКУ – 2020» перемогла Олена Назаренко – спортивний журналіст, головний редактор сайту “Запорізький спорт”. У статті вона розповіла про труднощі професії, особливо коли потрібно знати правила змагань у всіх видах спорту.

Завжди очікувана номінація для дівчат «Найбажаніший наречений – 2020». В цьому році ним став Сергій Бабич. Сергій – адвокат, серед клієнтів якого була навіть колишня дружина Сергія Мавроді, творця МММ. Сам він відстоює вимираючий принцип порядності й чекає подібних цінностей від дівчини.

А найбажаніша нареченою – 2020 стала Марина Скамарохова. Дівчина – триразова чемпіонка світу з карате. Хоч вона сильна та незалежна, Марина засмучувалась, що багато хто не помічав у ній просто дівчину: вразливу і сентиментальну, такий собі милий “Скамарошек”, як вона підписана в Інстаграмі. Саме з цього боку її й відкрив читачам VIP club.

«ПАРОЮ РОКУ – 2020»  стали Олександр і Олена Жук. У свій 31 рік глава цієї сім’ї увійшов в історію України та світу як найкращий педагог-новатор, і головна муза для нього – його дружина. Він сам займався дизайном її весільної сукні, а на їхнє друге весілля в Грузію гроші збирали чужі люди.  Хотілося б відзначити, що нещодавно Олександр ЖУК став найкращим вчителем СВІТУ 2021.

Нагороду в номінації “VIP-ДОСВІД – 2020” отримав Микола Ільїн, який запам’ятався всій країні своїми емоційними виступами на телепроєкті “Х-фактор” у 2017 році. Але найбільше зворушила його історія, коли йому після коми потрібно було заново вчитися ходити, говорити й співати.

У номінації «ПЕРСОНА РОКУ – 2020» перемогу здобула Яна Федорчук. Вона – лікар акушер-гінеколог вищої категорії, яка надихає. За довгі роки сумлінної праці в неї склалася репутація дуже професійного, доброго лікаря. Яна розповідає про свої лікарські страхи, та нелегкий шлях до власної клініки “Моє здоров’я +”, де наразі вона впроваджує філософію комфорту.

Родзинкою вечору став традиційний розіграш серед передплатників журналу VIP club 3 діамантових кулонів «Нерозлучники» від запорізької ювелірної фабрики ARISTA. «Нерозлучники» – кулон з білого і жовтого золота. У ньому хлопчик обіймає дівчинку, в серці у якої – діамант. За 9 років 29 щасливчиків виграли символічну ювелірну прикрасу. А в цьому році фортуна посміхнулась організатору волонтерських заходів Юрію Вдовцову, тогорічній володарці кулону Інні Ярош та Валентині Ващакіній.

Також вперше за історію існування церемонії була представлена фотовиставка робіт фотохудожниць журналу Марини Владімірової, Ольги Опілат, Нелі Переверзєвої. Кожен міг замилуватися портретами героїв з різних номерів журналу VIP club.

Фото: Ольги Опілат, Марини Владіміровой, Нелі Переверзєвой, Катерини Кісько, Євгенії Кущ.

Журнал VIP club чекає на нових героїв нашого часу, тож швидше переходьте на сайт видання  та оформлюйте підписку.