Власник “Хортиці” Євген Черняк збирається судитися з журналістами через текст про фейсбук-“пророцтво” – написали що проводить платні бізнес-форуми

Поділитися:

Голова холдингу Global Spirits, власник бренду “Хортиця” Євген Черняк збирається подати до суду на видання “Букви”. Причина – інформація, що міститься в публікації #Букв “Власник “Хортиці” змінив фейсбук-пост від 2018 року, щоб “передбачити” пандемію”, де крім історії з “пророцтвом” зазначено, що Євген Черняк проводить платні бізнес-форуми. Адвокат Черняка називає це брехнею і вимагають видалити інформацію.

Про це повідомив шеф-редактор видання #Букви Данило Романчук.

Раніше блогер і власник «Хортиці» Євген Черняк змінив свій фейсбук-пост за 2018 рік, щоб «передбачити» пандемію, боротьбу за світове лідерство між США та Китаєм та ще деякі сучасні явища. Відредагованою публікацією він знову поділився у Facebook як «спогадами». Невдовзі блогер видалив допис.

Тепер він також вимагає від «Букв» видалити матеріал, в якому його назвали організатором платних бізнес-форумів.

Причина – інформація, що міститься в публікації #Букв “Власник “Хортиці” змінив Facebook-пост від 2018 року, щоб “передбачити” пандемію”, де крім історії з “пророцтвом” зазначено, що Євген Черняк проводить платні бізнес-форуми. Адвокат Черняка називає це брехнею і вимагають видалити інформацію, – зазначають у виданні.

У свою чергу адвокат «Букв» заявив, що опублікована інформація – про те, що Євген Черняк проводить платні лекції і тренінги – не є секретною чи приватною. Інформація є відкритою для будь-якої людини. У журналістському матеріалі повідомлялося по бізнес-захід, який співзвучний із YouTube-проєктом Черняка BigMoney, також на нього дійсно можна придбати квітки, а хедлайнером заходу є сам блогер.

У суді Черняку необхідно буде доводити зв’язок між поширеною інформацією і шкодою, яку вона заподіяла. Пояснювати, в чому саме ця шкода полягає і яким чином інформація вплинула на його репутацію. Раніше суд відмовив його компанії “Імідж холдинг” в задоволенні позову про захист ділової репутації, оскільки не було доведено, що його ділова репутація була порушена, – пояснив адвокат видання.

Читайте також: 

• Порівняли з Гончаруком, принесли “Снікерс” та погрожували відставкою: як нардепи відправили Уряд Шмигаля допрацьовувати програму діяльності

• Королівський оперний театр Бельгії рекламує новий сезон фото та відео бійок депутатів у Верховній Раді України

• “Земля буде горіти” та “посаджу кожного з вас”: “слуга народу” Лерос заявив про топ-корупцію у Києві з якої фінансують місцеві вибори у столиці