Виконавці політичних переслідувань проти Юлії Тимошенко “також хотіли вислужитися” – Яценюк про підозру Порошенку

Поділитися:

Арсеній Яценюк вважає, що вручення підозри Порошенку суперечить верховенству права, справедливісті та успішній Україні. Крім того, Яценюк порівняв ситуацію підозрою для колишнього президента з політичними переслідуваннями Юлії Тимошенко.

Про це колишній прем’єр написав у своєму блозі на “Цензор.нет”.

Мої відносини як прем’єр-міністра з п’ятим президентом Петром Порошенком надто складні. І далеко не з моєї вини. Тому я буду не про Порошенка, а про верховенство права, справедливість і успішну Україну. Неадекватні підозри, чи то вручені, чи то не вручені колишньому президенту України, суперечать всім трьом постулатам, – вважає Яценюк.

За словами колишнього Прем’єра, указ про призначення якогось чиновника “точно має більше законності, ніж указ про розпуск парламенту без належних підстав”. Також Арсеній Яценюк зауважує, що виконавці політичних переслідувань проти Юлії Тимошенко “також хотіли вислужитися”, але добре відомо, чим це закінчилось.

Беззаперечні докази скоєння злочину тягнуть за собою пред’явлення звинувачення і доказування вини в суді прокуратурою, а також своєї невинуватості обвинуваченим. Звинувачення мають бути беззаперечними, однозначними, ґрунтовними і неспростовними! А не зліпленими на піску, – пише колишній очільник Уряду.

На його думку, в іншому разі, результатом стане “підтвердження української традиції політичних переслідувань, жорстка реакція вільного світу, шампанське в Кремлі і, як завжди, щуряча позиція всіх організаторів з показуванням пальців на самий верх”.

Це не шлях успішної України і влади, якщо вона демократична, – резюмує Яценюк.

Читайте також:

• Вакарчук складає мандат народного депутата та йде з Ради. Таке вже було у 2008 році

• Зеленський про Порошенка: “його головна помилка, що він досі вважає себе президентом України”

• Саакашвілі вважає, що Україна могла б наздогнати Польщу тільки за 25 років