Як ОТГ Запорізької області розвивають зелений туризм

Поділитися:

Декілька громад у Запорізькій реалізують на своїй території проекти зеленого туризму. В ОТГ створюють власні туристичні маршрути, розробляють зони відпочинку та створюють бази відпочинку.

Про це повідомляє запорізька компанія MLS group.

Зачепилівська ОТГ

За результатами візиту до старостинського округу німецького експерта, Зачепилівка знайшла власний шлях розвитку в напрямку зеленого туризму: у центрі села є парк відпочинку та ставок. Разом із місцевою владою в. о. старости планує зробити на цій території «козацький стан» – зону відпочинку в козацькому стилі

Лиманська ОТГ

На території ОТГ існують такі привабливі туристичні місця, як Ямпіль, Крива Лука. За сприяння керівництва ОТГ на території створена рекреаційна зона і база відпочинку

У селищі Ямпіль розташована незвична «родзинка» – страусина ферма. На її території є свій міні-зоопарк з гімалайськими ведмедями, вовками, оленями, віслюками, пеліканами.

Крім того, є дендропарк з еко-стежкою, та островом для закоханих. Також багато мешканців громади втілюють туристичні проекти власноруч,наприклад, створюють фото-тури вихідного дня.

Пришибська ОТГ

У цій громаді є власні туристичні маршрути:

– історичний маршрут курганами (кургани Шведська, Козацька та Єристівська могили), планується створення пам’ятки усіх курганів – рельєфна карта;

– доступна послуга польоту на мотодельтаплані;

Крім того, разом із Піщанською, Недогарківською, Омельницькою ОТГ та Білецьківською сільською радою громада підписала договір про міжмуніципальне співробітництво. У рамках співробітництва на Полтавщині утворено комунальну установу «Кластер зеленого туризму Кременчуцького району»

Також разом із працівниками Полтавського центру розвитку місцевого самоврядування та місцевими науковцями в ОТГ розроблено проект «П’ять перлин Дніпра».

Читайте також:

• Які запорізькі готелі заплатили найбільше туристичного збору (інфоргафіка)

• Запоріжсталь та Ботієвська ВЕС у списку головних об’єктів індустріального туризму – журнал «Вокруг Света»

• У Запоріжжі назвали напрямками туризму, які будуть розвивати найближчими роками