“ЄС” Порошенка “вербує” Кличка: хочуть щоб очолив список кандидатів на виборах до Київради

Поділитися:

“Європейська солідарність” запропонувала міському голові Києва Віталю Кличку очолити список кандидатів до Київради від “ЄС”. У партії Порошенка вважають, що наближається час коли демократичним силам треба буде “заявити про свої принципові позиції і визначити своїх головних союзників”.

Про це йдеться у заяві на сайті “ЄС”.

У зверненні “ЄС” повідомляється, що “наближається час, коли демократичні сили, які разом стояли пліч-о-пліч на Майдані, разом працювали в Київраді на благо киян та разом боролися за зміцнення столичного самоврядування, повинні заявити про свої принципові позиції і визначити своїх головних союзників”. Особливо важливо це зробити в умовах, коли влада здійснює невпинні спроби наступу на місцеве самоврядування та децентралізацію.

Коли Офіс Президента хоче поставити Київ на коліна і перетворити міського голову на прислугу «Слуг». Коли влада прагне зробити з обраного киянами мера принизливу декорацію, змінивши Закон «Про столицю України – місто-герой Київ». Ми переконані, що кияни дадуть гідну оцінку ініціаторам усіх цих новацій, а перемога демократичних сил в Києві запустить хвилю політичного очищення по всій Україні, – йдеться у повідомлення.

Зазначається, що останні опитування громадської думки у столиці свідчать, що «Європейська Солідарність» лідирує серед політичних партій, а Кличко серед претендентів на посаду Київського міського голови.  Мовляв, це доказ того, що кияни хочуть єдності теперішнього голови столиці та партії Порошенка, бо усі ці роки бачили спільну командну роботу і сподіваються на її продовження.

В партії нагадали, що на попередніх виборах київського міського голови в 2015 році тоді ще Блок Петра Порошенка підтримав Кличка.

Саме тому, виходячи з інтересів киян та держави, «Європейська Солідарність» готова і цього разу висунути вас, Віталію Володимировичу, кандидатом на посаду Київського міського голови. І готова бачити Вас на чолі списку «Європейської солідарності» на виборах до Київради. І тоді вибори стануть справжньою перемогою київської громади, яка захистить місто від зазіхань з боку управлінських безпорадних дилетантів, – резюмують у зверненні.

Читайте також:

• Аби в Україні відбувалися вибори до Ради, то перемогла б “Слуга народу”, “ОПЗЖ” – на другому місці

• Кадрова політика та “Велике будівництво”: Гончарук назвав основні, на його думку, помилки Зеленського та Уряду

• Під ВР вимагали відставки голови МВС Арсена Авкова: спалили “міліцейський бобік”