За відставку Авакова зібрали уже 50 підписів: поки найбільше підписантів від “Слуг”

Поділитися:

Під проєктом постанови за відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова підписалися близько 50 нардепів від двох фракцій, інші парламентарі ставити підписи не поспішають.

Про це повіомилинардепи від фракції “Голос” Ярослав Юрчишин та Соломія Бобровська у коментарі “Українській правді”.

Зараз є близько 50 підписів від двох фракцій. Від “Голосу” 17 підписів – це всі, хто були на засіданні 2 червня, та решта – від “Слуги народу”. До інших фракцій підходили. Переважно фраза така: “Ми подумаємо”, – говорить Ярослав Юрчишин

На запитання, чи збираються підписувати проєкт постанови нардепи від “Європейської солідарності”, Юрчишин сказав, що “наразі жодна людина з цієї фракції не підписала, хоча документ за відставку міністра охорони здоров’я Максима Степанова вони підписували”.

Юрчишин додав, що “їхня публічна позиція, що треба відправляти у відставку увесь уряд”.

Не поспішають підписувати документ і в “Батьківщині”. У коментарі УП нардепка від “Голосу” Соломія Бобровська відзначила, що поки у Тимошенко на ініціативу не відреагували. За її словами, постанову ” підписало багато “слуг”, а “Батьківщина” поки мовчить”.

Згодом у пресслужбі “Голосу” повідомили УП, що вже зібрали понад 50 підписів під проєктом постанови про відставку міністра МВС Арсена Авакова і продовжують вести перемовини з депутатами інших фракцій.

Читайте також:

• Геращенко з “ЄС” насварила колег-депутатів бо вдягаються у Раду “як з відкриття спортклубу”

• Службовий Range Rover, 3 мільйони гривень заробітної плати та дві квартири: що задекларував можливий міністр культури Олександр Ткаченко

• Запорізький “Слуга народу” заявив, що у фракції Зеленського багато незадоволених Аваковим та хочуть його відставки