Запоріжсталь та Ботієвська ВЕС у списку головних об’єктів індустріального туризму – журнал «Вокруг Света»

Поділитися:

Видання «Вокруг света» опублікувало рейтинг кращих в Україні об’єктів для індустріального туризму. У список потрапили дві локації у Запорізькій область – металургійний комбінат Запоріжсталь та Ботієвська ВЕС.

Ботієвська ВЕС – найбільша вітрова електростанція в Україні, яка входить в топ найбільших в Центральній і Східній Європі. Розпочала роботу в 2012 р Потужність – 200 МВт. Щороку роботи станції дозволяє знизити викиди СО2 на 730 тис.тонн – це щорічний обсяг викидів 365 000 автомобілів, – описують туристичні принади ВЕС журналісти «Вокруг Света».

На Запоріжсталі туристам пропонують відвідати диспетчерську та декілька цехів, серед яки, найсучасніший в країні прокатний цех.

Екскурсанти можуть побачити центральну диспетчерську і деякі цехи (в тому числі найсучасніший в Україні прокатний цех). Маршрут такий: спочатку – візит в диспетчерську, де за допомогою сучасних технологій контролюють виробництво сталі на різних етапах. Потім – цех гарячого прокату, де можна бачити, як сталеві заготовки розгортаються в тонкий лист – розпечений, палаючий жаром. Звідти туристи направляються в цех холодного прокату, щоб подивитися екологічну лінію травлення, де сталевий лист набуває блиск.

Читайте також: 

 Серед топ-100 ресторанів України — жодного запорізького

• У Запоріжжі назвали напрямками туризму, які будуть розвивати найближчими роками

• У Запоріжжі презентували туристичну мапу міста: як вона виглядає