Запорізькі мости будуватиме китайська China Road and Bridge Corporation та “Укравтодор”

Поділитися:

Державне агентство автомобільних доріг та китайська компанія China Road and Bridge Corporation домовились про спільну реалізацію проєкту будівництва мостового переходу через річку Дніпро в Запоріжжі.

Про це повідомляє пресслужба Державного агентства автомобільних доріг, передає “Економічна правда”.

21 жовтня Державне агентство автомобільних доріг та китайська компанія “Чайна Роуд Енд Брідж Корпорейшн” СRВС уклали Меморандум про співпрацю з метою реалізації проєкту будівництва мостового переходу через р. Дніпро у м. Запоріжжя, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що меморандум передбачає взаємодію у просуванні імплементації проєкту будівництва мосту через річку Дніпро в м. Запоріжжя, це сприятиме подальшому отриманню кредиту для його фінансування, обміну технічною інформацією, а також проведенню спільних заходів та інформуванню громадськості про співпрацю сторін.

В Укравтодорі додають, що СRВС є однією з чотирьох найбільших державних компаній в Китайській Народній Республіці, які займаються будівництвом доріг, мостів, портів, залізниць, аеропортів, тунелів та муніципальної інфраструктури.

Має понад 50 офісів за кордоном в Азії, Африці, Америці і Європі, а також офіційне представництво в Україні.

Читайте також:

• Тендер на добудову запорізьких мостів оголосять до кінця року (відео)

• За останні роки на будівництві мостів у Запоріжжі могли вкрасти 10 мільйонів – ЗМІ

• Щоб добудувати мости у Запоріжжі необхідно 12 мільярдів