Запорізький аеропорт прийматиме пасажирів дніпровського летовища на час його реконструкції

Поділитися:

На час будівництва нової злітно-посадкової смуги в аеропорту Дніпра триватиме пасажирів з дніпровського летовища буде приймати аеропорт Запоріжжя. Орієнтовний час реконструкції аеропорту сусіднього міста – 1,5-2 роки.

Про це повідомляє “Гетьман Дніпра”.

Згідно з раніше озвученими планами, будівництво нового терміналу в аеропорту Запоріжжя планують завершити до кінця 2019 року. Фінансування робіт ведеться на кошти міського бюджету Запоріжжя.

Минулого тижня в ході робочого візиту до Дніпра президент України Володимир Зеленський пообіцяв знайти гроші на будівництво нової злітно-посадкової смуги в аеропорту міста.

У прес-службі глави держави повідомили, що президенту представили три проекти реконструкції аеродрому, однак найбільш прийнятним є проект, який передбачає будівництво смуги на місці старої.

Бюджет його реалізації становить 2,9 млрд гривень, а терміни реалізації – 1,5-2 роки. За даними прес-служби, нова смуга буде відповідати сучасним стандартам і буде мати довжину 2900 метрів з можливістю подовження до 3200 метрів. Довжина існуючої смуги становить 2841 метр.

Читайте також: 

• Вартість майже добудованого терміналу запорізького аеропорту сягнула мільярда: 500 мільйонів дають на перепланування будівлі

• Запорізький аеропорт готують до передачі Ахметову – депутат Запорізької міськради

• Запорізький аеропорт може отримати 347 мільйонів на ремонт аеродромних покриттів