Запорізький та криворізький ТРЦ, які збиралися продати півроку тому, отримали нагороди «Вибір споживача»

Поділитися:

Два регіональні торгово-розважальні комплекси Arricano — ТРК «Сонячна Галерея» у Кривому Розі та ТРК City Mall у Запоріжжі отримали Національну премію України «Вибір споживача — 2019» у номінації — кращий торговельний центр у місті, пише Property Times.

Як раніше повідомляв “Гетьман”, влітку 2019 року Arricano Real Estate Plc вела переговори про продаж обидвох торгово-розважальних комплексів в Запоріжжі та Кривому Розі компанії Dragon Capital Investments Limited. Як зазначалося, “продаж об’єктів є частиною глобальної стратегії Arricano Real Estate PLC, згідно з якою кошти від продажу успішних об’єктів будуть спрямовані на розвиток портфеля і посилення позиції компанії”. Але згодом стало відомо спочатку про отримані Arricano відстрочки у погашенні кредиторських заборгованостей, а в січні – вже про відмову Arricano від продажу своїх ТРК.

«Ми націлені на генерування нових споживацьких трендів та формування затишного соціального простору для шопінгу та дозвілля усією родиною. Наші авторські формати — „Крафтове Запоріжжя“, Family Day, „впевнений шопінг“ та еко-проекти вже стали візитівкою у місті. Тішить, що Національна премія України передана у торговий центр Запоріжжя, трафік якого складає 0,5 млн. відвідувачів щомісяця», — переконана Вардуї Батракова, директорка ТРК City Mall.

Марина Баранова, директорка ТРК «Сонячна Галерея», зазначає: «Ми вже вийшли за рамки класичного ритейлу і пропонуємо мешканцям Кривого Рогу та нашого регіону багатогранний споживацький досвід. Це і комфортний шопінг, і культурно-мистецьке дозвілля, і гастро-тури на фудкорті, і тематичні проєкти міського значення, формуючи сегментовані ком’юніті за інтересами. Українські традиції, джаз, автослалом — це лише декілька проявів, які знаходять підтримку серед 0,4 млн. трафіку щомісяця. Адже, наша ціль — розвивати взаємини зі споживачами».