Запорізький “Водоканал” віддав 600 тисяч фірмі із справи про фіктивне підприємництво

Поділитися:

КП “Водоканал” за результатами тендеру 17 вересня уклало угоду з ТОВ “Ландшафт” на проведення ремонтних робіт вартістю 626 тис. грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро”.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Фірма до 10 грудня має відновити асфальтобетонне покриття після проведення ремонтних робіт на мережах водопроводу та каналізації у Хортицькому, Заводському та Дніпровському районах. Передбачено ямковий ремонт, оновлення асфальтобетонних покриттів доріг, облаштування тротуарів та доріжок, оновлення бортових каменів та тротуарної плитки.

Єдиним конкурентом ТОВ “Ландшафт” на тендерів було ТОВ “Топ енерджи груп” з дорожчою на 10,6 тис. грн пропозицією. Впродовж аукціону учасники не знижували вартість своїх пропозицій.

Запорізьке ТОВ “Топ енерджи груп” належить Василю Попову та його синові Михайлові. На тендер фірма подала неповний пакет документації: відсутні кошториси та довідка про матеріально-технічну базу. Окрім цього, у червні на іншій закупівлі ТОВ “Топ енерджи груп” у складі тендерної документації подавало договір оренди техніки в ТОВ “Ландшафт”, з яким фірма конкурувала на нинішньому тендері.

Дніпровське ТОВ “Ландшафт” належить Ігорю Макарову. Фірма фігурує у справі   про організацію конвертаційного центру. Так, досудовим слідством  встановлено, що у період 2015-2017 рр. невказані особи, шляхом використання ТОВ “Ландшафт” та низки інших фірм надавали та надають в теперішній час підприємствам послуги з мінімізації податкових зобов’язань. При цьому самі фірми мають ознаки фіктивності.

Читайте також:

• Кальцев буде будувати 25-поверховий ЖК поруч з “Райдугою”

• У Запорізькій області з автомата розстріляли заступника голови ОТГ

• У Запоріжжі представлять нового очільника поліції області