ЗАЗ дійсно продає майно з аукціону, але з ним усе добре (майже)

Поділитися:

Запорізький автомобілебудівний завод реалізує на аукціоні майно, яке не задіяне у основних виробничих циклах роботи. Продаж майна було оголошено бо один з кредиторів захотів отримати гроші за кредитними зобов’язаннями ЗАЗу.

Про це повідомляє прес-служба УкрАвто.

У корпорації УкрАвто зазначили, що один з кредиторів не захотів долучатися до санації та скористався законним правом вимагати борги. Щоб розрахуватися з ним, було оголошено аукціон на продаж 22 об’єктів, зокрема, інструментальний, машинобудівний, ливарний цехи. Загальна площа нерухомості складає 142 тисячі квадратних метрів. Стартова ціна лоту – близько 420 мільйонів гривень.

Реалізація майна Запорізького автомобілебудівного заводу на користь кредитора через відкритий аукціон відповідає світовій практиці вирішення подібних питань. На жаль, кредитор підприємства НЕ виявив бажання підтримати завод, як це зробили інші кредитори, і скористався своїм правом. Проте, ми впевнені, що незважаючи на складну ситуацію, завод впорається, реалізує план санації і згодом повернеться до своєї діяльності з випуску автомобілів, – відзначив керуючий санацією заводу Віталій Василик.

У квітні комітет кредиторів схвалив план санації підприємства, розроблений заводом і арбітражним керуючим. Судом було винесено рішення про введення процедури санації в рамках порушеної справи в відновлення платоспроможності Запорізького автомобілебудівного заводу.