Зеленський хоче, щоб силовики за два тижні знайшли хто “слухав” Гончарука

Поділитися:

Володимир Зеленський вимагає від правоохоронних органів за два тижні встановити причетних до запису розмов під час зустрічі Прем’єр-міністра Олексія Гончарука, міністрів і представників Національного банку України.

Про це повідомляється на сайті Офісу президента.

Завдання на пошуки організатора прослуховування отримали  керівники Служби безпеки України, Офісу Генерального прокурора, Міністерства внутрішніх справ, Національного антикорупційного бюро, Державного бюро розслідувань та Управління державної охорони.

Вимагаю, щоб за два тижні, якомога швидше ми з вами отримали інформацію – хто вів записи… Знайти, хто це зробив, і з цим розібратися, – сказав Володимир Зеленський.

Крім того, зеленський зауважив, що в межах кримінального провадження має бути чітко встановлене коло осіб, які були присутні на переговорах, і з’ясовані обставини, за яких вони відбувалися.

«У засобах масової інформації було багато фейків щодо присутності тих чи інших посадових осіб. Фотографія, яка є у ЗМІ, – з’ясувати, чи справді всі ці люди були учасниками, чи ні», – зазначив президент.

Читайте також:

• Гончарук написав заяву про відставку: щоб не сумнівалися у повазі до Зеленського

• Рада збільшила ліміти для ФОПів: скільки зможуть заробляти підприємці

• “Хай повертаються у свої 95-ті квартали”: Тимошенко висловилася за зміну влади