Зеленський обговорив з президентом Польщі протидію “Північному потоку-2”

Поділитися:

Президент України Володимир Зеленський у телефонній розмові з президентом Польщі Анджеєм Дудою обговорили протидію проєкту “Північний потік-2” і ситуацію на польсько-білоруському кордоні. Про це повідомив Офіс президента, передає Українська правда

Сторони обмінялися думками щодо складної ситуації, яка склалася на польсько-білоруському кордоні.

Зеленський поінформував про безпекову ситуацію на українсько-білоруському кордоні й ті заходи, що здійснюються та вживатимуться для його належного захисту. Особливу увагу було приділено координації позицій сторін щодо протидії проєкту “Північний потік-2”.

Співрозмовники були одностайні в оцінках “Північного потоку-2” передусім як безпекової загрози та підтвердили непохитну налаштованість на подальшу протидію проєкту. Президент України наголосив:

Це – в інтересах енергетичної безпеки Європи загалом.

Глави держав приділили окрему увагу перспективним проектам співпраці в енергетичній сфері, зокрема щодо налагодження альтернативних шляхів постачання газу.

Крім того, президенти домовились про обмін візитами.

Нагадаємо: Голова Офісу президента Андрій Єрмак заявив у вересні, що Росія вже почала використовувати газопровід “Північний потік-2” як зброю проти України.