Зеленський про Порошенка: “його головна помилка, що він досі вважає себе президентом України”

Поділитися:

За словами Володимира Зеленського, із самого початку його президентства з ним хотів зустрітися попередній голова держави Петро порошенко. Однак Зеленський не бачив сенсу у цій зустрічі, бо вважав, що “усе що говорив Порошенко – не правда”.

Про це Володимир Зеленський розповів у інтерв’ю “Українській правді”.

Я реально вважаю, що він досвідчений маніпулятор і досвідчений політик. Тому я йому не вірю. Він витирав об мене, мою сім’ю, ці ботоферми…. Вони мене тільки ображали, і в цьому була вся їх неправда: що я там наркоман, що я там ще щось… Я пройшов довгий шлях цієї брехні, далі я роблю висновки про те, що він робив як президент. Я не довіряю йому, не вірю, він не мій президент, – зазначив Зеленський.

Крім того президент сказав, що Порошенко “розповідав про нього якісь байки міжнародним партнерам”, мовляв Зеленський “ворог України”.

Однак зустріч між нинішнім та колишнім очільниками держави таки відбулася. На ній, за словами Зеленського, Порошенко пропонував допомогу та “забути старе”. Проте, Володимир Зеленський зазначає, що жодних домовленостей чи “союзів” досягнуто не було, бо з Порошенком не можна та немає сенсу домовлятися – “це кажуть як його колишні друзі, так його колишні вороги, наші перші президенти”.

Я вважаю, що його головна помилка, що він вважає себе президентом України. Дотепер. І далі так буде вважати. І навіть пройде 10 років, він буде вважати, що він єдиний, який щось там зробив для України, а всі інші ніхто. Так воно і буде, повірте мені, – зазначаив Володимир Зеленський.

Відповідаючи на питання чи хотів би президент щоб його попередник “сидів”, Зеленський зазначив, що не може цього вирішувати. Мовляв, “людина має “сидіти”, якщо є за що “сидіти”. А за що “сидіти”, встановлюють правоохоронні органи, потім вирок виносить суд”.

Читайте також:

• ДБР зробило відео про вручення підозри Порошенку та використало там кадри з “ЧистоNews”, виробництва “95 Кварталу”

• ДБР зробило відео про вручення підозри Порошенку та використало там кадри з “ЧистоNews”, виробництва “95 Кварталу”

• Буду ганяти “жирних зелених карасів” – Ляшко про плани на роботу у Раді (якщо переможе на окрузі)