Зеленський відкрито пообіцяв компанії Ахметова “допомогу” в приватизації шахт. Але в компанії цього все одно не хочуть

Поділитися:

Сьогодні під час Всеукраїнської наради працівників вугільної галузі президент Володимир Зеленський запропонував присутнім представникам компанії ДТЕК олігарха Рината Ахметова приватизувати збиткові державні шахти.

Звертаючись до гендиректора ДТЕК Максима Тимченка голова держави сказав: “У мене до вас питання: будете приватизовувати неприбуткові шахти? Якщо ви не готові, і Антимонопольний комітет буде проти, я з ними поговорю – вони будуть “за”.

(цікаво, що кілька місяців тому прем’єр-міністр Олексій Гончарук зазначав, що АМКУ має стати сильним і по-справжньому незалежним органом влади)

Але пропозиція вплинути на АМКУ не надихнула енергетиків: згодом Максим Тимченко зазначив, що приватизація збиткових шахт і в цілому теплова генерація його компанію не цікавить, а для такої приватизації “потрібні нові гравці, які повинні прийти в галузь”.

Зазначимо, що ЗМІ, які належать Ринату Ахметову, останнім часом поширюють тезу про неминуче зближення олігарха з президентом, зокрема відзначають і власну лояльність до діючої влади.