ЗМІ поширюють начебто запис розмови Гончарука та інших посадовців: що сталося

Поділитися:

Вчора у Мережі та ЗМІ поширили інформацію щодо нібито прослуховування прем’єр-міністра Олексія Гончарука: на аудіозаписах держслужбовець зокрема начебто визнає, що він та президент Володимир Зеленський не є компетентними в економічних питаннях.

Варто зазначити, що першоджерелом відповідної інформації були анонімні канали у Телеграмі та Ютубі.

Невдовзі пресслужба Кабінету міністрів відреагувала на повідомлення щодо можливої відставки Гончарука та публікації компромату щодо нього.

Пресслужба Кабінету Міністрів не має інформації щодо справжності жодного аудіо чи відео запису, що розповсюджуються у мережі Інтернет. Інформація щодо заяви про відставку не відповідає дійсності, – йдеться у повідомленні.

В опублікованих записах голоси, схожі на голоси Олексія Гончарука, заступника голови Нацбанку Катерини Рожкової та міністерки фінансів Оксани Маркарової, обговорюють ситуацію в економіці та фінансах, а також свою комунікацію з цих тем з президентом.

Голос, схожий на голос прем’єр-міністра Гончарука зокрема каже, що він “повний профан в економіці”.

“Гетьман” ще раз зазначає, що достовірність записів не підтверджена, їх першоджерела є анонімними, записи містять ознаки монтажу, а субтитри іноді зовсім не співпадають зі звуком.

Невдовзі у мережі з’явився запис, який назвали “другою частиною прослушки”. У записі нібито беруть участь, крім Гончарука, Рожкової та Маркарової, міністр Тимофій Милованов, заступник голови НБУ Дмитро Сологуб та заступниця очільника Офіса президента Юлія Ковалів. Ковалів повідомила УП, що на записі не її голос: “На аудіо не я. На цій нараді мене не було”. Наразі очікується реакція інших можливих учасників запису.

Вранці 16 січня на каналі зявилася “третя частина”:

Читайте також:

• Гончарук про виплати в уряді: високі білі зарплати для того, аби здолати “схематоз”

• На ремонт доріг у 2020 заклали 31 мільярд: які оновні шляхи відремонтують (список)

• Народним депутатам таки збільшать заробітну плату, але не на “100 тисяч”