Проект команди Гетьман медіаконсалтинг

Банки не даватимуть кредити за програмою “5-7-9%” на алкоголь та тютюн

Поділитися:

За урядовою програмою доступного кредитування для малого бізнесу “5-7-9%” банки не дадуть позику на бізнес пов’язаний з виробництва тютюну та алкоголю.

Про це розповів представник банку-партнера програми Ощадбанку на на презентації у Запоріжжі 21 лютого, повідомляє “Гетьман”.

Так, на презентації зазначили, що програма є не дотаційною, банки кредитуватимуть бізнес за свій кошт і потім отримуватимуть компенсацію зі спеціального фонду держбюджету. Зокрема на 2020 рік на програму “5-7-9%” було закладено 2 мільярда гривень. Всього за 5 років планується залучити на неї 30 мільярдів гривень.

Відповідаючи на питання журналіста “Гетьмана” про те з яким стартапом можна навіть не пробувати подавати на програму доступного кредитування, представник Ощадбанку зазначив, що на проекти пов’язані з алкоголем та тютюном.

У той же час, Руслан Гашев з Фонд розвитку підприємництва зазначив, що програма розрахована на конкуренцію між фінансовими установами і якщо комусь з підприємців відмовляють в одному банку то можна спробувати звернутися до іншого. 

Читайте також:

• Рада підтримала звернення до Зеленського про мораторій на блокування супутникових каналів

• У тендері на будівництво мостів у Запоріжжі перемогла турецька компанія

• Експерти МВФ почали роботу в Києві

Тим часом в нашому telegram-каналі