ПриватБанк відкрив програму «Доступні кредити 5-7-9%» для стартапів

Поділитися:

ПриватБанк відкрив прийом попередніх заявок на на отримання пільгових кредитів за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» для стартапів з 2 березня. За перший тиждень до банку надійшло 200 заявок.

Про це повідомляється на сайті ПриватБанку.

За перший тиждень з початку прийому заявок на пільгове кредитування бізнесменів – початківців ПриватБанк вже розглядає заявки на фінансування від майже двох сотень новостворених малих бізнесів, – йдеться у повідомленні.

Раніше банки давали гроші в кредит для підприємців, які працють певний час, тепер же фінансування на пільгових умовах стане доступне для починаючих проектів.

В рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%» українські підприємці можуть отримати кредит (або кілька кредитів) на створення та розвиток бізнесу терміном до 5 років в сумі до 1,5 млн грн (по всій групі пов’язаних осіб за весь період дії програми).

При цьому держава компенсує підприємцю частину відсотків по кредиту – ставки складають від 5% до 9% річних, залежно від кількості створених робочих місць, з можливістю щоквартального зниження відсоткової ставки.

Читайте також:

• Голова Херсонської ОДА позвільняв чиновників через скандальний виступ до 8 березня

• У Києві 3 тисячі “хрущовок”. У них живуть 415 тисяч осіб

• Обвал ціни на нафту: АМКУ чекає, що вартість пального на АЗС буде знижуватися