КП, яке возить чиновників Запорізької обласної ради, просить з бюджету 9 мільйонів: хоче купити нові автівки

Поділитися:

КП «Автогосподарство» має намір купити 9 нових автомобілів. Підприємство написало лист в Запорізьку обласну адміністрацію з проханням виділити з обласного бюджету 9 млн 910 тисяч 194 грн.

Відповідний проект рішення опублікований на сайті облради, повідомляє 061.

У документі говориться, що КП планує витратити 6 млн 226 тисячі 452 грн на покупку нових авто для чиновників, ще 543 742 грн витратять на реєстрацію і страховку і 140 тисяч гривень піде на запчастини і ремонт чинного автопарку.

З огляду на неможливість забезпечення стабільного функціонування КП «Автогосподарство» Запорізької обласної ради власними силами, зростання вартості енергоносіїв і матеріально-технічних ресурсів, що використовуються комунальне підприємство у своїй господарській діяльності, з метою недопущення зростання заборгованості перед контрагентами за спожиті послуги, недопущення виникнення заборгованості перед персоналом по виплати заробітної плати, податкового боргу та, як наслідок необхідності додаткової сплати штрафних санкцій та пені, для поліпшення матеріально-технічної бази підприємства є необхідність в розробці даного проекту рішення , – йдеться в пояснювальній записці, підготовленій директором департаменту промисловості та розвитку інфраструктури Марини Баранівської.

Надати фінансову допомогу «Автогосподарство» просять у 2020 році.

Читайте також:

• Запорізький “Металург” за 5,5 тисяч на день годуватиме дівчина сина директора футбольного клубу

• У Запоріжжі мають представити нового голову області: нагадуємо, що про нього відомо

• Запорізька АЕС планує купити транспортер для контейнерів з відпрацьованим ядерним паливом