Чиновники інспектуватимуть якість ремонту доріг області на орендованих Ford Ranger

Поділитися:

Державне підприємство “Місцеві дороги Запорізької області”  19 липня уклало угоду з КП “Автогосподарство” на оренду легкового автомобіля вартістю 100 тис. грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Йдеться про пікап Ford Ranger 2017 року випуску з номером АР6672ЕК. Місячна орендна плата складає 18334 гривні.

Ще одним пікапом Ford Ranger 2017 року нині користується Департамент промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької облдержадміністрації. Угоду на забезпечення транспортних послуг з КП  “Автогосподарство” вартістю 199 тис. грн департамент уклав ще 16 квітня. Згідно початкових умов комунальне підприємство мало забезпечити перевезення на автомобілі Skoda Superb B вартістю 203 гривні за годину експлуатації авто та 4,38 грн за км пробігу з компенсацією добових водіям за потреби. Втім, вже 6 червня уклали додаткову угоду, якою змінили тип автомобіля на Ford Ranger з вартістю послуг 270 грн/годину експлуатації та 5 грн/км пробігу.

Підставою для заміни моделі авто вказали наступне: “у зв’язку з необхідністю частих виїздів на об’єкти з метою інспектування стану проведення ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, виникає необхідність залучення транспортного засобу, який має більшу прохідність, ніж Skoda Super B“.

Читайте також:

• Новому очільнику Запорізької області “у спадок” від Бриля дістанеться Lexus та Skoda

• Запорізька міська рада для власних потреб купить 6 Toyota Corolla за майже 3 мільйона

• Запорізьке Управління поліції охорони купило дві Skoda на 826 тисяч гривень