Люстрацію треба терміново міняти: автоматично люструвати тільки топ-чиновників, а інших на основі індивідуальної оцінки – Малюська

Поділитися:

За словами міністра юстиції Дениса Малюськи, кожен люстрований чиновник, якого поновлюють на посаді коштує бюджету більше півмільйона гривень. Щоб не втрачати бюджетні кошти закон про люстрацію треба терміново переглянути: автоматично люструвати тільки топ-чиновників, а інших на основі індивідуальної оцінки.

Про це Малюська розповів у відео на сторінці у фесбуці. 

Європейський суд з прав людини визнав що українська люстрація порушує європейську конвенцію. Кожен люстрований чиновник, якого поновлюють на посаді коштує нам – державному бюджету та платникам податків більш-як пів мільйона гривень, – говорить очільник Мін’юсту.

За словами Малюськи, закон про люстрацію треба терміново міняти, бо якщо цього не станеться можна лишитися “і без люстрації і без мільйонів, а то й мільярдів бюджетних гривень”.

Нова люстрація, на думку міністра має автоматично охоплювати лише топ-чиновників, рішення по іншим посадовцям має прийматися на основі індивідуальної оцінки їх діяльності і “робити це треба якомога швидше”.

Що було раніше:

Міністр юстиції Денис Малюська виступає за те, щоб скасувати люстрацію чиновників Компартії і тих, які працювали за часів СРСР, а також застосовувати індивідуальний підхід для люстрації інших службовців.

Читайте також:

• Вперше: незадоволених Зеленським стало більше, ніж задоволених

• “Слуга народу” зняв кліп на реп про “молодіжний” законопроект. Подивіться його просто зараз!

• Серед “Слуг народу” є думка, що Андрій Єрмак “зачищає” інформаційний простір довкола Зеленського