На сайті петицій до президента України з’явилося звернення про визнання геноциду вірмен в Османській імперії 1915-1922 років

Поділитися:

На сайті петицій до президента України з’явилося звернення з проханням визнати геноцид вірмен в Османській імперії 1915-1922 років та встановити 24 квітня щорічним днем вшанування пам’яті тих трагічних подій. Автор петиції Сурен Петросян, голова ГО «Монс Піус».

Гоніння, пригноблення та масові вбивства цілих народів за расовою, релігійною чи будь якою іншою ознакою – це злочин проти людяності, який не має терміну давності. Такі дії повинні отримати адекватну оцінку зі сторони всього цивілізованого світу для того, щоб не допустити подібних трагедій у майбутньому, йдеться у тексті петиції.

Автор звернення зазначає, що “це питання стоїть набагато вище всіх політичних інтересів. Зайого словами, мова йде про цінності, на яких будуть виховуватись наступні покоління, від яких залежатиме “безпека, благополуччя та сама можливість почувати себе вільно для мільярдів людей”.

Петицію було оприлюднено 14 травня, нараз вона зібрала 2,1 тисячі підписів з 25 тисяч необхідних для розгляду президентом. Підтримати звернення можна за посиланням.

Читайте також:

• Google, Rozetka та ВКонтакте: які сайти увійшли до 25 найпопулярніших в Україні

• В Україні зупинили ще один блок АЕС: потужність упала до історичного мінімуму, ціни на електроенергію ростуть

• Колишній Генпрокурор вважає кримінальні провадження проти Порошенка безперспективними