Петиція Стерненка про заборону на в’їзд для громадян Росії зібрала 25 000 підписів

Поділитися:

Петиція блогера Сергія Стерненка про заборону на в’їзд в Україну для громадян Росії або введення візового режиму з РФ набрала 25 тисяч підписів. За законом, ініціативу має розглянути президент Володимир Зеленський. Про це повідомляє Суспільне

Ініціатива опублікована на сайті офіційного представництва президента України.

У тексті петиції Стерненко вказав:

Прошу президента України з метою захисту громадян України та національної безпеки держави в умовах триваючої збройної агресії РФ проти України ініціювати запровадження заборони для громадян РФ на відвідування території України або запровадження візового режиму.

Стерненко прокоментував у Facebook збір необхідної кількості підписів заявив, що тема петиції “особливо актуальна з огляду на нинішнє загострення на фронті та стягування російських військ до кордонів”. Стерненко вважає, що якщо Зеленський відмовить у задовільненні вимог у петиції, то він “відстоює інтереси громадян РФ”.

Що відомо?

  • 21 вересня композитор і шоу-мен Ігор Кондратюк зареєстрував на сайті президента петицію “про повну заборону концертної діяльності артистів з країни-агресора Росії”.
  • Кондратюк пропонував заборонити виступати в Україні усім російським артистам, які публічно не засудили збройну агресію Росії.
  • На петицію відповів президент Володимир Зеленський, який доручив Раді нацбезпеки та оборони, Кабінету міністрів та Службі безпеки України опрацювати пропозиції з ініціативи Кондратюка.