Німецьким інвесторам потрібні не “няні”, а незалежні суди — посол Німеччини в Україні

Поділитися:

Посол німеччини в Україні Анка Фельдгузен розповіла в інтерв’ю hromadske, про умови, які б привабили в Україну іноземних інвесторів:

— Зацікавленість дійсно є, але всі чекають, що буде далі. Наприклад, із судовою реформою. Для інвесторів дуже важливо бути спроможними захистити свої інтереси в судах. Це по-перше. Друге — це загальні макроекономічні індикатори. В кінці минулого року ми вперше мали такий інвестиційний проект, коли дуже велика фармацевтична фірма з Німеччина купила завод у Білій Церкві. Це добрий приклад, адже з’являться робочі місця. І мова не про велике місто. Я сподіваюсь, що таких проєктів буде більше цього року.

Сьогодні говорять про няню, раніше Кличко говорив про бодігард. Нашим інвесторам не потрібні ні няні, ні бодігарди (охоронці — ред.). Їм потрібні незалежні суди. Тут вже є дві тисячі німецьких фірм, і вони успішно працюють. І вони можуть отримати хороші сигнали, що тут щось відбувається і сюди потрібно приїжджати. Ваш президент часто говорить, що треба прийти зараз, коли є ніші для інвестицій — і це правильно.